Izvēlne
12. aprīlis, 2023

Vebinārs “Vērtēšana eTwinning projektos”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Vērtēšana eTwinning projektos”

Strauji tuvojas mācību gada noslēgums un tas nozīmē, ka noslēgsies daudzi eTwinning projekti, tāpēc mēs nolēmām, ka ir īstais brīdis parunāt par vērtēšanu projektos. Aicinām visus eTwinning un citu projektu īstenotājus pievienoties mums vebinārā šī gada 12. aprīlī plkst. 18:00. Vebināra fokuss būs projektu vērtēšana. Pasākumu vadīs eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Vērtēšana eTwinning projektos”
Laiks:
 2023.gada 12. aprīlis plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avotsMikael Blomkvist, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi