Izvēlne
24. oktobris, 2024

24h mācības “eTwinning projektu koordinators” (3. tikšanās)

arrow left uz kalendāru
24h mācības “eTwinning projektu koordinators” (3. tikšanās)

eTwinning Latvija aicina visu vecumposmu un mācību priekšmetu pedagogus, kuri māca bērnus un skolēnus vecumā no 3 līdz 19 gadiem, līdz 22.jūlijam pieteikties mācībām “eTwinning projektu koordinators”, kuru laikā būs iespēja apgūt prasmes un saņemt palīdzību, lai kļūtu par eTwinning projekta koordinatoru.  Mācības no 2024. gada 19. augusta līdz 13. decembrim notiks tiešsaistē un klātienē. Dalība bez maksas.

Mācību dalībniekiem ir jāīsteno katram savs starptautisks projekts. Izveidotajos projektos var piedalīties citi pedagogi un skolas no Latvijas.

Mācības norisināsies vairākās tikšanās reizēs un tām paralēli dalībniekam ir jāīsteno starptautisks projekts, kurā viņš ir koordinators. Plānotas 4 nodarbības: attālināti tiešsaistē ‑ 19.augusts, 26.augusts un 24.oktobris (katra nodarbība 3h), klātienē – viena diena decembra otrajā nedēļā (precīzāks datums tiks paziņots).

Dalībnieku skaitam nav ierobežojumu.

Nodarbības vadīs eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāve un pedagoģijas eksperte Liene Millere un Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja Ineta Lielkalne.

Kursa programma (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning hibrīdmācības”) vai zvanot uz 67356254 (Liene Millere), 67356252 (Linda Muižniece-Slesare).

Plašāk par prasībām pretendentiem, izmaksām un reģistrācija mācībām.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi