Izvēlne
14. augusts, 2023

24h mācības “Spēle eTwinning projektos”

arrow left uz kalendāru
24h mācības “Spēle eTwinning projektos”

Šī gada augustā skolotājiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties vienā no vispieprasītākajām pagājušā gada eTwinning mācībām par spēļošanas elementu izmantošanu sadarbības projektu īstenošanā. Mācību centrālais fokuss ir uz projektu metodes apguvi un viss pasākums ir veidota tā, lai līdz mācību noslēgumam dalībnieki būtu ieguvuši nepieciešamās zināšanas projektu metodes integrēšanai ikdienas mācību darbā. Dalībnieki arī iepazīsies ar dažādiem noderīgiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem (IKT) un pievērsīs uzmanību dažādiem spēļu elementiem un aktivitāšu integrēšanai mācību procesā un projektos, tādejādi veicinot skolēnu interesi un motivāciju iesaistīties procesā.

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Spēle eTwinning projektos”
Laiks: 2023. gada 14. – 16. augusts
Vieta: Sigulda
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Nodarbības vada: eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja Ineta Lielkalne, eTwinning vēstniece, Rīgas Teikas vidusskolas skolotāja Irina Solončuka

Plašāka informācija, reģistrācija un presības pretendentiem.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi