Izvēlne
19. aprīlis, 2018

Seminārs Grieķijā par Eiropas kultūras mantojumu

arrow left uz kalendāru
Seminārs Grieķijā par Eiropas kultūras mantojumu

Laiks: 2018.gada 19.līdz 21.aprīlis
Vieta: Saloniki, Grieķija
Mērķauditorija: Pamatskolas vai vidusskolas skolotāji, kas strādā ar bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem
Pieteikšanās: līdz šī gada 4.martam

2018. gads ir Eiropas Kultūras mantojuma gads. Arī eTwinning iesaistās šīs tēmas aktualizēšanā izglītībā. Seminārs veltīts Eiropas bagātīgajam un daudzveidīgajam kultūras mantojumam ar mērķi atklāt un iepazīt Eiropas kultūras nacionālā un starptautiskā mērogā, uzlabot skolēnu izpratni par kopīgu vēsturi un bagātībām, lai labāk izjustu piederību Eiropai un lai Eiropas kultūras mantojums tiktu labāk sargāts, saudzēts, lietots, izprasts un popularizēts. Seminārā skolotāji radīs idejas eTwinning sadarbības projektiem, būs iespēja satikt vairāk nekā 100 skolotājus no visas Eiropas, lai kopīgi veidotu sadarbības projektus.

Plašāka informācija un pieteikšanās

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi