Izvēlne
13. marts, 2023

6h kursi pedagogiem Tukumā

arrow left uz kalendāru
6h kursi pedagogiem Tukumā

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Mērķauditorija: Pirmsskolu, sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu un interešu izglītības  skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 13. marts, plkst. 9.00 (ierašanās un reģistrācija no 8.30)
Vieta: Tukuma 2. vidusskola, Raudas iela 16, Tukums, LV-3101
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Tukuma 2. vidusskolas skolotāja Kristīne Gereiša un eTwinning vēstniece, Kalnciema vidusskolas skolotāja Inese Zvaigznone

Programma (PDF)

Prasības pretendentiem:

  • Vēlas plānot un īstenot mācību projektu savā skolā/klasē
  • Ir reģistrējies school-education.ec.europa.eu platformā (tai skaitā autorizējies jaunajā platformā, ja profils tika pārnests no etwinning.net vietnes – Pamācība)
  • Atbilst mērķauditorijas kritērijiem par skolēnu vecuma grupu

Pieteikšanās termiņš – šī gada 6.marts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi