Izvēlne
21. augusts, 2023

6h kurss “Ievads eTwinning” pedagogiem Liepājā

arrow left uz kalendāru
6h kurss “Ievads eTwinning” pedagogiem Liepājā

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Mērķauditorija: sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 21. augusts, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Liepājas Centra sākumskola, Toma iela 19, Liepāja, LV – 3401
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 30
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolotāja Daiga Straupeniece un eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pedagoģijas eksperte Liene Millere

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Liepājā

Prasības pretendentiem:

Pieteikšanās termiņš – šī gada 10. augusts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi