Izvēlne
29. janvāris, 2024

6h kurss “Ievads eTwinning”

arrow left uz kalendāru
6h kurss “Ievads eTwinning”

Līdz 22. janvārim eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pirmsskolu pedagogus un atbalsta personālu pieteikties bezmaksas 6h kursam klātienē par projekta metodi un sadarbības projektiem. Kurss “Ievads eTwinning” norisināsies 29. janvārī Rīgā. Kursam var pieteikties jebkurš pedagogs, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem. Kurss ir bezmaksas.

Kas ir 6h kurss “Ievads eTwinning”?

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Programma (PDF)

Mērķauditorija: pirmsskolu pedagogi, atbalsta personāls vai pirmsskolas izglītības iestādes vadība ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2024. gada 29. janvāris, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Hotel Mercure, Elizabetes iela 101, Rīga
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 35
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe Ilze Veidmane

Prasības pretendentiem un reģistrācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi