Izvēlne
27. oktobris, 2022

6h mācības Daugavpils sākumskolu pedagogiem

arrow left uz kalendāru
6h mācības Daugavpils sākumskolu pedagogiem

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.oktobris (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Programma (PDF)

Mērķauditorija: Daugavpils sākumskolu skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2022.gada 27.oktobris, plkst.10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Varšavas iela 2, Daugavpils, LV-5404
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Mācības vada: eTwinning vēstnieces, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotājas Anna Beļska un Natālija Karpenko

Prasības pretendentiem:

  • Vēlas plānot un īstenot mācību projektu savā skolā/klasē
  • Ir reģistrējies school-education.ec.europa.eu platformā (tai skaitā autorizējies jaunajā platformā, ja profils tika pārnests no etwinning.net vietnes – Pamācība)
  • Atbilst mērķauditorijas kritērijiem par skolēnu vecuma grupu (skatīt zemāk pie katra reģiona vai pilsētas informācijas)

Info par šo un citiem pasākumiem. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi