Izvēlne
14. maijs, 2020

Vebinārs par to, kā mācīt medijpratību

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par to, kā mācīt medijpratību

Laiks: 2020.gada 14.maija plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: Mārtiņš Hiršs, doktora grāda kandidāts politikas zinātnē, Ņujorkas Universitātes absolvents, SkeptiCafe vadītājs un kritiskās domāšanas pasniedzējs ar 8 gadu pieredzi, apguvis Cambridge Analytica online manipulēšanas metodes 7 nedēļu kursos un kā ar šīm metodēm cīnīties RNTC 5 nedēļu kursos.

Katrs no dzīvo mums savā informācijas “burbulī”, kur mūs pārsvarā sasniedz tikai noteikta satura un ievirzes informācija, radot iespaidu, ka tieši tā arī izskatās pasaule. To īpaši veicina sociālo tīklu popularitāte, kur katrs no mums var izvēlēties, kam sekot, ko lasīt. Sociālo tīklu algoritmi filtrē informāciju atbilstoši mūsu interesēm (ko esam publicējuši, ko meklējuši, kādām lapām sekojam, ko esam norādījuši savā profila informācijā), tādējādi radot sociālo tīklu informācijas burbuli. Šāda vide ir īpaši pateicīga gan manipulatīvām viedokļziņām, gan viltus ziņām. Vebinārā runāsim par to, kā kopā ar skolēniem saprotami un ātri atpazīt sociālo tīku burbuļus un problēmas, ko tie rada. Tāpat izmēģināsim dažādus praktiskus uzdevumus, ko SkeptiCafe izmanto savās apmācībās, kā arī dalīsimies pieredzē.

SkeptiCafe uzskata, ka politika un arī dzīve ir jābalsta pierādījumos. Kopš 2011.g. SkeptiCafe organizē neformālus kritiskās domāšanas un zinātnes popularizēšanas pasākumus – bāros. SkeptiCafe vada arī lekcijas un radošās darbnīcas dažādām auditorijām dažādos formātos.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa 

Foto: Pixabay.com by Geralt (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt