Izvēlne
21. marts, 2018

eTwinning mācības par Minecraft spēles izmantošanu mācību procesā

arrow left uz kalendāru
eTwinning mācības par Minecraft spēles izmantošanu mācību procesā

Laiks: 2018.gada 21. līdz 23.marts
Vieta: Viesnīca “Park Inn by Radisson Riga Valdemara” Rīgā, Krogus iela 1
Mērķauditorija: No skolas 2 dažādu priekšmetu skolotāji, no kuriem viens ir informātikas skolotājs vai zinošs datora lietotājs, angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas
Pieteikšanās: līdz šī gada 8.martam

Tuvojas Eiropas digitālā nedēļa! Vai esi dzirdējis par populāro Minecraft datorspēli? Ja vēlies iemācīties, kā to izmantot savās mācību stundās, kopā ar kādu no skolas kolēģiem līdz 8.martam piesakies eTwinning mācībām “Minecraft izmantošana skolā un eTwinning projektos”, kas sadarbībā ar Microsoft Latvia no 21.līdz 23.martam notiks Rīgā!

Trīs dienu mācībās skolotāji apgūs skolēnu vidē populāro Minecraft spēli ar mērķi veicināt starppriekšmetu saikni un pilnveidot skolotāju prasmes spēļu izmantošanai mācību procesā.

Plašāka informācija un pieteikšanās

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi