Izvēlne
22. februāris, 2022

eTwinning pamatskolas projektu partneru tirdziņš tiešsaistē

arrow left uz kalendāru
eTwinning pamatskolas projektu partneru tirdziņš tiešsaistē

Laiks: 2022.gada 22.februārī plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Aicinām piedalīties visu mācību priekšmetu pamatskolas pedagogus gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Lai piedalītos, līdz 14.februāra plkst.9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pirms tirdziņa sākuma apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim e-pastu ar saiti uz Zoom konferenci, kā arī atgādinājuma e-pastu pirms paša tirdziņa. Aicinām pieteikties diviem pedagogiem no vienas izglītības iestādes, lai projekta īstenošanas laikā būtu papildu atbalsts.

 

Plašāk informācija par pasākumu. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt