Izvēlne
27. septembris, 2018

eTwinning seminārs Ungārijā par mobilo lietotņu un 3D izmantošanu

arrow left uz kalendāru
eTwinning seminārs Ungārijā par mobilo lietotņu un 3D izmantošanu

Laiks: 2018.gada 27.līdz 29.septembris
Vieta: Budapešta, Ungārija
Mērķauditorija: Dažādu priekšmetu skolotāji, kas strādā ar skolēniem no 10 līdz 16 gadiem, priekšroka dabaszinātņu priekšmetu skolotājiem
Pieteikšanās: līdz šī gada 5.augustam

Ja Tevi interesē 3D modelēšana, mobilo lietotņu izmantošanu mācību stundās, vēlies satikt kolēģus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu mācību saturā integrētus eTwinning sadarbības projektus, līdz 5.augustam piesakies semināram Budapeštā! Iespējams, tieši tu kopā ar trim citiem skolotājiem septembra beigās dosies uz Ungāriju. Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet piesakoties jābūt eTwinning.net lietotājam!

Plašāka informācija un pieteikšanās

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi