Izvēlne
27. aprīlis, 2022

eTwinning tiešsaistes seminārs “IKT rīki un metodes stāstu stāstīšanai klasē un eTwinning projektos”

arrow left uz kalendāru
eTwinning tiešsaistes seminārs “IKT rīki un metodes stāstu stāstīšanai klasē un eTwinning projektos”

eTwinning nacionālais atbalsta dienests aicina angļu valodas skolotājus piedalīties starptautiskās profesionālās pilnveides mācībās par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm, kuru laikā būs iespējams apgūt jaunas metodes, informāciju un komunikāciju tehnoloģiju rīkus, kā arī atrast starptautisku projekta partneri un uzsākt mācību projekta plānošanu. Tiešsaistes mācības ir bez maksas.

Par semināru

Stāsti ir galvenais instruments, ar kura palīdzību mēs mācāmies un nododam informāciju citiem. Mēs visi esam stāstnieki, kuri dzīvo ar tiem piepildītā pasaulē. Ja vēlies uzzināt, kā izmantot stāstus, lai motivētu savus skolēnus un vienlaicīgi iemācītu svešvalodu, piesakies starptautiskajām eTwinning tiešsaistes profesionālās pilnveides mācībām angļu valodas skolotājiem par stāstu stāstīšanu un veidošanu! Semināru vadīs pieredzējušas eTwinning vēstnieces, projektu īstenotājas un skolotājas, kuras ikdienā izmanto stāstus kā mācību metodi, Anna Beļska un Natālija Karpenko (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija).

Lai piedalītos mācībās, līdz 19. aprīļa plkst. 9:00 jāaizpilda elektroniskā reģistrācijas anketaPretendentam jābūt angļu valodas skolotājam, kurš māca bērnus vecumā no 12 līdz 19 gadiem un ir reģistrējies etwinning.net.

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: Angļu valodas skolotāji, kuri māca skolēnus vecumā no 12 līdz 19 gadiem
Tēma: “IKT rīki un metodes stāstu stāstīšanai klasē un eTwinning projektos”
Laiks: 2022.gada 27.-29.aprīlis, plkst. 16:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Vieta: Tiešsaistes platforma “Zoom”
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 35+ (Latvija (8), Čehija (4), Slovākija (3), Malta (4), Austrija (2). Kipra (1), Somija (2), Polija (5)).
Nodarbības vada: Anna Beļska un Natālija Karpenko (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija)

 

Plašāka informācija.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi