Izvēlne
23. maijs, 2018

eTwinning vebinārs par radošās programmēšanas pamatiem

arrow left uz kalendāru
eTwinning vebinārs par radošās programmēšanas pamatiem

Laiks: 2018.gada 23.maijs 18:00-19:00
Vieta:  tiešsaistē (Anymeeting platforma)
Mērķauditorija: visi intersenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam

Programmēšana ir viena no mūsdienu aktuālākajām tēma, bet ļoti daudziem no mums nav īsti skaidrs, kāpēc tā ir tik nozīmīga un kā programmēšanu izmantot skolā. Ja arī Tu vēlies uzzināt vairāk par radošu programmēšanu, 23.maija vakarā piedalies eTwinning vebinārā “Radošās programmēšanas pamati”. Vebināru vadīs TechHub Riga izpilddirektore Līna Sarma, kura apguvusi bakalaura grādu Datorzinībās no Goldsmiths, University of London, organizē un apmeklē tehnoloģiju pasākumus, hakatonus un aktīvi pasniedz darbnīcas gan pieaugušajiem, gan bērniem ar mērķi ieinteresēt programmēšanā caur radošiem paņēmieniem.

Piesakies!

Foto: Pixabay.com by tweetyspics (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi