Izvēlne
19. augusts, 2019

Mācības par Actionbound mobilās lietotnes izmantošanu mācību procesā

arrow left uz kalendāru
Mācības par Actionbound mobilās lietotnes izmantošanu mācību procesā

Laiks: 2019.gada 19.-21.augusts
Vieta: Viesnīca “Wellton Riverside”, 11. Novembra krastmala 33, Rīga
Mērķauditorija: Dažādu priekšmetu skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 7.līdz 19.gadiem
Pieteikšanās: līdz šī gada 22.jūnijam
Nodarbības vada: Liene Dreimane (Iespējamā Misija) un Tatjana Gvozdeva (BJC “Rīgas Skolēnu pils”)

Trīs mācību dienās skolotājiem būs iespēja praktiski darboties ar mobilo pilsētvides orientēšanas lietotni Actionbound, pašiem plānot un izveidot maršrutus/ uzdevumus, lai tos integrētu savās mācību stundās atbilstoši sava priekšmeta specifikai. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām. Skolotāji praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai, kā arī soli pa solim sadarbībā ar citiem skolotājiem plānos eTwinning sadarbības projektus. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Liene Dreimane (Iespējamā Misija) un Tatjana Gvozdeva (BJC “Rīgas Skolēnu pils”).

Plašāka informācija un pieteikšanās 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi