Izvēlne
18. augusts, 2021

Mācības par laboratorijas darbu izstrādāšanu klātienes un attālinātām mācību stundām

arrow left uz kalendāru
Mācības par laboratorijas darbu izstrādāšanu klātienes un attālinātām mācību stundām

Laiks: 2021.gada 18. – 20.augusts
Vieta:Viesnīca “Hotel Wolmar”, Tērbatas iela 16A, Valmiera
Mērķauditorija:8. līdz 12.klases dabaszinātņu un matemātikas mācību jomas priekšmetu skolotāji
Pieteikšanās: Noslēgusies
Nodarbības vada:eTwinning vēstnieks, Siguldas pilsētas vidusskolas metodiķis Edgars Bajaruns, Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Andris Jenerts

Seminārs piemērots vispārizglītojošo skolu skolotājiem, kuri pasniedz dabaszinātņu un matemātikas mācību priekšmetus un vēlas pilnveidot mācību programmu, ceļot skolēnu motivāciju. Mācību laikā skolotāji iepazīsies ar virtuālo laboratorijas darbu priekšrocībām un trūkumiem, kā arī veidos paši savus darbu piemērus. Mācībās diskutēs par jēgpilnu IKT lietojumu, praktiski apgūs dažādus rīkus, ar kuriem papildināt laboratorijas darbus, un izveidos eTwinning sadarbības projektu pieteikumus.

Plašāka informācija un pieteikšanās 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi