Izvēlne
14. augusts, 2019

Mācības pirmsskolas skolotājiem par eTwinning sadarbības projektu organizēšanu

arrow left uz kalendāru
Mācības pirmsskolas skolotājiem par eTwinning sadarbības projektu organizēšanu

Laiks: 2019.gada 14.-16.augusts
Vieta: Viesnīca Wolmar, Tērbatas 16a, Valmiera
Mērķauditorija: Pirmskolas pedagogi
Pieteikšanās: līdz šī gada 22.jūnijam
Nodarbības vada: Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Mācību mērķis ir veicināt pirmsskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu mācību darbā. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai, kā arī soli pa solim plānos eTwinning sadarbības projektus. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Plašāka informācija un pieteikšanās 

Foto: Pixabay.com by rawpixel (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi