Izvēlne
09. augusts, 2021

Mācības profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem par eTwinning projektu veidošanu

arrow left uz kalendāru
Mācības profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem par eTwinning projektu veidošanu

Laiks: 2021.gada 9. – 11.augusts
Vieta:Viesnīca “SemaraH hotel Lielupe”, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Mērķauditorija: profesionālo izglītības iestāžu skolotāji
Pieteikšanās: Noslēgusies
Nodarbības vada: eTwinning vēstnieces Ineta Lielkalne (Kr. Valdemāra Ainažu pamatskola) un Irina Solončuka (Rīgas Teikas vidusskola)

Seminārs paredzēts skolotājiem, kuri pasniedz profesionālajās vidusskolās un vēlas pilnveidot mācību programmu, iekļaujot tajā eTwinning projektus. Mācību laikā skolotāji iepazīsies ar eTwinning sadarbības projektiem, to iespējām, vērtēšanas kritērijiem. eTwinning vēstnieku pavadībā skolotāji apgūs jaunas metodes, kā pasniegt mācību vielu, diskutēs par jēgpilnu sadarbības un IKT rīku izvēli un izmantošanu projektos, kā arī piedalīsies projektu ideju tirdziņā un izplānos paši savus eTwinning projektus.

Plašāka informācija un pieteikšanās 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi