Izvēlne
12. augusts, 2020

Mācības skolotājiem par veselību veicinošiem eTwinning projektiem

arrow left uz kalendāru
Mācības skolotājiem par veselību veicinošiem eTwinning projektiem

Laiks: 2020.gada 12.– 14.augusts
Vieta: Viesnīca “Sigulda”, Pils iela 6, Sigulda
Mērķauditorija: veselības un fiziskās aktivitātes jomas, sociālo zinību skolotāji, klašu audzinātāji, atbalsta personāls un/vai veselību veicinošo skolu koordinatori, kas māca skolēnus vecumā no 10 līdz 16 gadiem
Pieteikšanās: līdz šī gada 5.jūlijam
Nodarbības vada: eTwinning vēstnieces Ineta Lielkalne (Kr.Valdemāra Ainažu pamatskola) un Irina Solončuka (Rīgas Teikas vidusskola)

Seminārs domāts veselības un fiziskās aktivitātes jomas skolotājiem, sociālo zinību skolotājiem, klašu audzinātājiem, atbalsta personālam un veselību veicinošo skolu koordinatoriem, lai iegūtu jaunas metodes, kā ar ar eTwinning projekta starpniecību mācīt ar veselību saistītās tēmas un veidotu starppriekšmetu saikni skolēnu mācību sasniegumu veicināšanai.

Izpētot veiksmīgus eTwinning projektu piemērus un eTwinning platformas, dalībnieki izstrādās projektu plānus un veidos savus projektus sadarbībā ar citiem Latvijas skolotājiem.

Plašāka informācija un pieteikšanās 

Foto: Pexels.com by RUN 4 FFWPU (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt