Izvēlne
23. marts, 2021

Medijpratības vebinārs par digitālo nospiedumu

arrow left uz kalendāru
Medijpratības vebinārs par digitālo nospiedumu

Laiks: 2021.gada 23.marta plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)
Vebināru vada: Klinta Ločmele, komunikācijas zinātnes doktore un pasniedzēja komunikācijas, mediju un medijpratības jautājumos Latvijas Universitātē, Vidzemes Augstskolā un biznesa augstskolā “Turība”, vada un veido saturu Latvijas un starptautiskiem medijpratības projektiem.

Digitālās nedēļas ietvaros aicinām piedalīties eTwinning medipratības vebinārā par digitālo nospiedumu! Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vebināra saturs

Nodarbības mērķis ir sniegt zināšanas, kas un kādā veidā rada mūsu digitālo nospiedumu, ko mēdz apzīmēt arī kā digitālo pēdu interneta vidē, un sniegt praktiskus ieteikumus sava digitālās pēdas izmēra noskaidrošanai. Vai ir taisnība teicienam, ka internets visu atceras? Un ko nozīmē “personas tiesības tikt aizmirstam”? Uzmanība tiks pievērsta arī reputācijas tematam un diskutablajam jautājumam – cik daudz informācijas par cilvēku internetā ir “labi”?

Attēla autors un avots: ThisIsEngineering, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt