Izvēlne
29. marts, 2019

Minikonference digitālās nedēļas ietvaros par virtuālo realitāti izglītībā

arrow left uz kalendāru
Minikonference digitālās nedēļas ietvaros par virtuālo realitāti izglītībā

Laiks: 2019.gada 29.marta 12:00-16:00
Vieta: Viesnīca “Grand Poet Hotel”, Raiņa bulvāris 5/6 , Rīga
Mērķauditorija: visi interesenti
Pieteikšanās: noslēgusies

Digitālās nedēļas ietvaros no 27.līdz 29.martam eTwinning sadarbībā ar Samsung organizē mācības skolotājiem par virtuālās realitātes (VR) tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā. Trīs dienu garumā skolotāju komandām no 12 Latvijas skolām praktiski darbosies ar Samsung Gear VR brillēm, iepazīs dažādas VR platformas un to lietošanas iespējas, kā arī izstrādās eTwinning projektus.

Ja vēlies klātienē uzzināt virtuālās realitātes mācību rezultātus, kā arī kopā ar citiem skolotājiem un VR jomas profesionāļiem diskutēt par virtuālās realitātes tehnoloģiju iespējām izglītībā, līdz 21.martam piesakies dalībai konferencē! Nāc un atbalsti skolotājus, kuri ir gatavi radošām pārmaiņām izglītībā!

Pieteikšanās un plašāka informācija:

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai diskutētu par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu izglītībā

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi