Izvēlne
08. oktobris, 2022

Nacionālā eTwinning konference 2022

arrow left uz kalendāru
Nacionālā eTwinning konference 2022

Laiks: 2022.gada 8.oktobra plkst. 10:00 – 16:15
Vieta:  Citadeles Konferenču Centrs (Rīga, , Republikas laukums 2A), tiešraide Facebook
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz 4.oktobra plkst. 9:00
Maksimālais dalībnieku skaits (klātienē): 100

8. oktobrī Rīgā norisināsies “Nacionālā eTwinning konference 2022”. Konferences laikā skolu komandas prezentēs septiņus labākos pagājušā mācību gada eTwinning sadarbības projektus – piecus starptautiskos un divus nacionālos. Pasākuma laikā uzstāsies Privātās pamatskolas “Domdaris” direktore un skolas dibinātāja Dace Jaundāldere Dātava un Rīgas Pilsētas sākumskolas direktore Solvita Lazdiņa ar savu pieredzi par to, kā veidot uz izaugsmi vērstu mācīšanās vidi, kura atbalsta un stimulē bērnu zinātkāri un motivē skolēnus sasniegt savu maksimālo potenciālu. Klausītāji iegūs arī praktiskus piemērus, kas noderēs, lai motivētu skolēnus mācīties un radītu vidi, kurā viņiem patīk atrasties, mācīties un izzināt pasauli ap sevi. Pasākuma noslēgumā tiks pasniegta balva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2022” uzvarētājiem!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvjus, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība. Tiks nodrošināta arī pasākuma tiešraide Facebook. Klātienes dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h apmērā), dalībniekiem, kuri piedalīsies konferencē attālināti, apliecību neizsniedz.

Pieteikšanās un plašāka informācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi