Izvēlne
09. oktobris, 2021

Nacionālā eTwinning konference

arrow left uz kalendāru
Nacionālā eTwinning konference

Laiks: 2021.gada 9.oktobra plkst. 10:00 – 16:00
Vieta:  Pasākumu un konferenču zāle “Fantadroms” (Rīga, Gustava Zemgala gatve 74A), tiešraide Facebook
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz 4.oktobra plkst. 9:00
Maksimālais dalībnieku skaits (klātienē): 70

9. oktobrī Rīgā norisināsies “Nacionālā eTwinning konference 2021”. Kā ierasts, konfrences laikā skolu komandas prezentēs sešus labākos pagājušā mācību gada eTwinning sadarbības projektus. Pasākuma laikā uzstāsies NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadošā digitālā pētniece Nika Aleksejeva, lai runātu par to, kas mainījies informācijas telpā pēdējā gada laikā un kā veiksmīgāk tajā orientēties. Pēc tam komunikācijas speciāliste Alise Pabērza dalīsies savā pieredzē un zināšanās par to kā veiksmīgāk un kvalitatīvāk komunicēt sociālajos tīklos. Klausītāji iegūs arī praktiskus piemērus kas noderēs, veidojot un publicējot saturu gan savos personīgajos, gan oficiālajos skolu sociālo tīklu profilos. Pasākuma noslēgumā tiks pasniegta balva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” uzvarētājiem!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvjus, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība. Tiks nodrošināta arī pasākuma tiešraide Facebook. Klātienes dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h apmērā), dalībniekiem, kuri piedalīsies konferencē attālināti, apliecību neizsniedz.

Pieteikšanās un plašāka informācija

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt