Izvēlne
30. aprīlis, 2024

Neformālais apzinātības vakars “Satikšanās ar sevi”

arrow left uz kalendāru
Neformālais apzinātības vakars “Satikšanās ar sevi”

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests labbūtības mēneša ietvaros aicina pedagogus – eTwinning projektu īstenotājus līdz šī gada 16. aprīlim pieteikties dalībai neformālā apzinātības vakarā “Satikšanās ar sevi”, lai ar dažādu mākslā balstītu uzdevumu palīdzību mazinātu stresu, veicinātu apzinātību un meklēt savus resursus profesionālajā jomā. Pasākums norisināsies 30. aprīlī plkst. 18:00 tiešsaistē.

Pasākuma laikā tiks izmantoti uz mākslu balstīti uzdevumi un vizualizācijas metodes, kā arī dalībnieki savā starpā dalīsies ar saviem radītajiem darbiem. Iepriekšēja pieredze vai prasmes vizuālajā mākslā nav nepieciešamas.

Pasākumu vadīs eTwinning Nacionālais atbalsta dienesta pārstāve un mākslas terapijas studente vizuālās mākslas specializācijā Linda Muižniece-Slesare.

Pasākums nebūs pieejams Facebook un tam netiks veidots ieraksts.

Prasības pretendentiem:

Plašāk informācija un reģistrācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi