Izvēlne
25. septembris, 2019

Seminārs Itālijā attālu vai mazattīstītu reģionu skolu pedagogiem

arrow left uz kalendāru
Seminārs Itālijā attālu vai mazattīstītu reģionu skolu pedagogiem

Laiks: 2019.gada 25.līdz 28.septembris
Vieta: Favinjana, Itālija
Mērķauditorija: Dažādu priekšmetu skolotāji, kuri strādā ar bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem attālu vai mazattīstītu reģionu izglītības iestādē (nav nepieciešama pieredze eTwinning)
Pieteikšanās: līdz šī gada 11. augustam

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par eTwinning projektu īstenošanu attālo vai mazattīstītos reģionos. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Plašāka informācija un pieteikšanās

 

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi