Izvēlne
28. septembris, 2017

Starptautiska konference Grieķijā “Mācīšanās iespējas digitālajā sabiedrībā”

arrow left uz kalendāru

Vieta: Atēnas, Grieķija
Mērķauditorija: Dažādu priekšmetu pamatskolas, vidusskolas vai profesionālās izglītības iestādes skolotāji, kas māca skolēnus vecumā no 7 līdz 19 gadiem

pieteikšanās noslēgusies

Konferences mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar dažādiem datordomāšanas (computational thinking) aspektiem. Datordomāšana ir problēmu risināšanas process jeb spēja formulēt problēmu un rast risinājumu līdzīgi kā to dara dators. Datordomāšana ir ļoti svarīga, radot jaunas tehnoloģijas un lietotnes, bet tās problēmu risināšanas pieeju var izmantot arī citās jomās. Skolēni, kas apgūst šīs prasmes, labāk izprot saistību starp dažādiem mācību priekšmetiem, kā saistību starp skolā apgūto un reālo dzīvi.

Konferencē skolotāji varēs apmeklēt dažādas nodarbības, kas saistītas ar datordomāšanas attīstīšanu – programmēšana, robotika, problēmu risināšanas pieeja mācoties utt. Tāpat konferences dalībniekiem būs iespēja satikt dažādu priekšmetu skolotājus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu eTwinning projektu par sev interesējošu tēmu.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi