Izvēlne
12. maijs, 2023

Starptautiskais eTwinning seminārs “eTwinning – Innovation and Education” Budapeštā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais eTwinning seminārs “eTwinning – Innovation and Education” Budapeštā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei, līdz 1.martam pieteikties starptautiskam semināram “eTwinning – Innovation and Education”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Mācības no 2023. gada 12. līdz 14. maijam notiks Budapeštā, Ungārijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 21.marts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā.

Semināru organizē Ungārijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “eTwinning – Innovation and Education” (“Inovācijas un izglītība radošu eTwinning projektu organizēšanā”)
Organizatori: Ungārijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 12. – 14. maijs
Vieta: Budapešta, Ungārija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 2 skolotāji no Latvijas

 

Plašāk informācija par mācībām, prasībām pretendentiem un reģistrācijas anketa. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi