Izvēlne
06. jūlijs, 2023

Starptautiskais eTwinning seminārs “Summer Educator Retreat: Mental and emotional well-being” Polijā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais eTwinning seminārs “Summer Educator Retreat: Mental and emotional well-being” Polijā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogu komandas, līdz 8.jūnijam pieteikties starptautiskam semināram “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”. Dalībai seminārā var pieteikties pedagogu pāris – viens pieredzējis un viens nepieredzējis eTwinning projektu īstenotājs. Abiem pretendentiem ir jābūt reģistrētiem eTwinning lietotājiem ar interesi īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Seminārā “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība” skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra dalībnieki pievērsīsies garīgai un emocionālai labbūtībai pirmsskolās, paralēli projektu metodes apgūšanai un projektu plānošanai, dalībnieki piedalīsies nodarbībās par semināra tēmu un šo faktoru veicināšanu pirmsskolās.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 40 pedagogi no Polijas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Gruzijas un Rumānijas.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Summer Educator Retreat: Mental and emotional well-being” (“Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”)
Organizatori: Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 6. – 9. jūlijs
Vieta: Jahranka, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 4 skolotāji no Latvijas jeb 2 skolotāju komandas

Plašāk informācija par mācībām, prasībām pretendentiem un reģistrācijas anketa. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi