Izvēlne
07. septembris, 2022

Starptautiskais eTwinning seminārs “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais eTwinning seminārs “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu skolotājus līdz 25.jūlijam pieteikties mācībām “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”.

Mācības no 2022. gada 7. līdz 9. septembrim notiks Esbjergā, Dānijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 25.jūlijs (plkst 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Semināru organizē Dānijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Semināra laikā dalībnieki apskatīs tādas tēmas kā digitalizācija, mācīšanās caur rotaļu, tehnoloģijas pirmsskolas izglītības iestādēs un ārpus tās. Semināra laikā dalībnieki iepazīsies ar Ziemeļvalstu un Dānijas pedagoģijas pamatprincipiem, izmēģinās rotaļīgu mācīšanos ar tehnoloģiju starpniecību, veidos kontaktus ar eTwinning tīkla skolotājiem. Seminārs piedāvās gan īsas prezentācijas, gan daudzas praktiskas aktivitātes, kurās dalībnieki mācās kopā un plāno sadarbības projektus, kurus pēc tam varēs īstenot kopā ar bērniem.

Informācija Dānijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”
Laiks: 2022. gada 7. – 9. septembris
Vieta: Esbjerga, Dānija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 2 skolotāji

 

Plašāk informācija par mācībām, prasībām pretendentiem un reģistrācijas anketa. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi