Izvēlne
25. augusts, 2022

Starptautiskais projektu partneru tirdziņš tiešsaistē

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais projektu partneru tirdziņš tiešsaistē

Komandā darbi vedas labāk! eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā lielisku iespēju smelties iedvesmu no citu valstu skolotājiem un jauno mācību gadu sākt ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 25. augustā tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas un Moldovas. Atrodi labāko partneri sev un saviem skolēniem!

 

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš tiešsaistē”
Laiks: 2022.gada 25. augusts plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: 1. līdz 12. klases skolotāji no Latvijas, Polijas, Igaunijas un Moldovas

 

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi