Izvēlne
22. maijs, 2023

Starptautiskais seminārs “Inclusive Early Childhooh Education and Care” Viļņā, Lietuvā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais seminārs “Inclusive Early Childhooh Education and Care” Viļņā, Lietuvā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogus, līdz 20.martam pieteikties starptautiskam semināram “Iekļaujoša pirmsskolas izglītība”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Plašāka informācija par prasībām pretendentiem un pieteikuma anketa!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra dalībnieki pievērsīsies iekļaujošai izglītībai pirmsskolās, paralēli projektu metodes apgūšanai un projektu plānošanai, dalībnieki piedalīsies nodarbībās par iekļaujošu izglītību, daudzvalodību pirmsskolās un vecāku un ģimeņu lomu iekļaujošā pirmsskolas izglītībā.

Semināra programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Inclusive Early Childhooh Education and Care” (“Iekļaujoša pirmsskolas izglītība”)
Organizatori: Lietuvas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 22. – 24. maijs
Vieta: Viļņa, Lietuva
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 3 skolotāji no Latvijas

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Lietuvā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots:  Pavel Danilyuk  no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi