Izvēlne
18. maijs, 2023

Starptautiskais seminārs “Innovation in Secondary Education” Bratislavā, Slovākijā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskais seminārs “Innovation in Secondary Education” Bratislavā, Slovākijā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina profesionālo izglītības iestāžu un vidusskolu pedagogus, līdz 1. martam pieteikties starptautiskam semināram “Innovation in Secondary Education”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Plašāka informācija par prasībām pretendentiem un pieteikuma anketa!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Innovation in Secondary Education”
Laiks: 2023. gada 18. – 20. maijs
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 2 skolotāji no Latvijas (priekšroka tiks dota profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem)

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Bratislavā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Monstera no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi