Izvēlne
05. jūnijs, 2019

Starptautiskās eTwinning mācības Valmierā par āra pedagoģijas metodēm

arrow left uz kalendāru
Starptautiskās eTwinning mācības Valmierā par āra pedagoģijas metodēm

Laiks: 2019.gada 6. līdz 8.jūnijs
Vieta:  Viesnīca “Wolmar”, Tērbatas iela 16a, Valmiera
Mērķauditorija: dažādu priekšmetu 6.līdz 12.klašu skolotāji
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Vada: Edīte Sarva, programmas “Iespējamā misija” absolvente, pieredzējusi eTwinning vēstniece un mācību vadītāja, kā arī Lauma Žubule, neformālās izglītības trenere.

Mācības palīdzēs skolotājiem apgūt ārā pedagoģijas mācību metodes, kā arī sadarbībā ar skolotājiem no dažādām Eiropas valstīm īstenot eTwinning skolu sadarbības projektus, tādējādi veidojot starppriekšmetu saikni un mācību stundas padarot interesantas un radošas.
Praktiskās nodarbībās skolotāji soli pa solim apgūs starptautisku eTwinning projektu plānošanu – projekta sadarbības partneru atrašana, ideju apkopošana, mērķu formulēšana, projekta plānošana atbilstoši eTwinning projektu kritērijiem, IKT rīku izvēle projekta īstenošanai, eTwinning virtuālās projekta platformas TwinSpace efektīva izmantošana, projekta integrēšana mācību saturā, projekta reģistrēšana.

Pieteikšanās un plašāka informācija

Foto: pexels.com by rawpixel.com (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt