Izvēlne
17. oktobris, 2024

Starptautiskas mācības “From classroom to community: equipping teachers for citizenship education” Tallinā, Igaunijā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskas mācības “From classroom to community: equipping teachers for citizenship education” Tallinā, Igaunijā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu un sākumskolu pedagogus līdz 13.augustam pieteikties starptautiskam semināram “From classroom to community: equipping teachers for citizenship education”. Seminārs norisināsies no 17. līdz 19. oktobrim Tallinā, Igaunijā. Pretendentam nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā un interese īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Atpazīstot izglītības iestāžu būtisko lomu bērnu izpratnes par pilsonisko līdzdalību un demokrātisko vērtību veicināšanā, šajā seminārā uzmanība tiks pievērsta tam, lai pirmsskolu un sākumskolu skolotājiem sniegtu zināšanas, stratēģijas un resursus, kas nepieciešamas, lai efektīvi integrētu pilsoniskās līdzdalības prasmes savā mācību programmā. Sniedzot skolotājiem iespēju veicināt bērnu pašapziņu, pilsonisko līdzdalību un radītu iekļaujošu vidi, mēs vēlamies audzināt atbildīgu un aktīvu pilsoņu paaudzi, kas veidos gaišāku nākotni visiem.

No Latvijas piedalīsies divi dalībnieki.

Semināra programmas uzdalībaimetums (PDF)

Plašāka informācija, presības pretendentiem un reģistrācijas anketa

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi