Izvēlne
07. novembris, 2024

Starptautiskas mācības “Integrating EU values into the classroom” Sarajevā, Bosnijā un Hercegovinā

arrow left uz kalendāru
Starptautiskas mācības “Integrating EU values into the classroom” Sarajevā, Bosnijā un Hercegovinā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu vadību un pedagogus līdz 13.augustam pieteikties starptautiskam semināram “Integrating EU values into the classroom”. Seminārs norisināsies no 7. līdz 9. novembrim Sarajevā, Bosnijā un Hercegovinā. Pretendentam nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā un interese īstenot starptautisku eTwinning projektu!

No Latvijas piedalīsies divi dalībnieki.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Trīs dienu pasākuma mērķis ir sniegt skolotājiem, kuri darbojas eTwinning skolu sadarbības tīklā, zināšanas un rīkus, lai efektīvi popularizētu Eiropas identitāti un vērtības savās klasēs. Atbilstoši Eiropadomes aicinājumam (2023) veicināt kopējas Eiropas vērtības un pilsonisko līdzdalību visos izglītības līmeņos, šis pasākums sniegs pedagogiem nepieciešamos rīkus, lai izglītotu skolēnus par atbildīgiem Eiropas pilsoņiem, veicinot Eiropas vērtības, medijpratību un iekļaujošu mācību vidi, vienlaikus sekmējot aktīvu līdzdalību visiem.

Plašāka informācija, prasības pretendentiem un reģistrācijas anketa

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi