Izvēlne
07. jūnijs, 2022

Starptautiskas mācības Valmierā “Outdoor learning and projects in preschool”

arrow left uz kalendāru
Starptautiskas mācības Valmierā “Outdoor learning and projects in preschool”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu skolotājus pieteikties starptautiskām mācībām klātienē par āra pedagoģijas un projektu metodēm pirmsskolas izglītības iestādēs. Mācībās piedalīsies skolotāji no sešām Eiropas valstīm, lai papildinātu savas zināšanas, atrastu projektu partnerus un plānotu sadarbības projektus. Mācības no 7.-10. jūnijam notiks Valmierā. Pretendentiem jāspēj sazināties angļu valodā, jābūt vēlmei darboties un uzsākt starptautisku eTwinning projektu.

Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Pieteikšanās termiņš: noslēdzies. Pirms aizpildīt anketu, aicinām rūpīgi iepazīties ar pieteikšanās noteikumiem un prasībām pretendentiem.

Mācību saturs

Mācību mērķis ir veicināt pirmsskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu pirmsskolas mācību darbā savienojumā ar āra pedagoģiju. Četru dienu intensīvās mācībās skolotājiem būs iespēja praktiski darboties, apgūstot jaunas metodes un aktivitātes āra pedagoģijā, izzināt projektu metodi, veidot kontaktus ar citiem Eiropas pirmsskolas skolotājiem, kā arī atrast partnerus, plānot un reģistrēt starptautisku projektu.

Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Edīte Sarva (Limbažu Valsts ģimnāzija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”).

Darba kārtība (PDF, angļu valodā)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji no Austrijas, Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Polijas, Lietuvas
Tēma: “Āra pedagoģijas metodes un projekti pirmsskolas izglītības iestādē”
Laiks: 2022.gada 7. līdz 10.jūnijs
Norises vieta: Viesnīca “Wolmar”, Tērbatas iela 16a, Valmiera
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 24 skolotājs (8 no Latvijas)

 

Informācija par prasībām pretendentiem un reģistrācija.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi