Izvēlne
22. februāris, 2023

Starptautisks projektu partneru tirdziņš no 1. līdz 12. klasei

arrow left uz kalendāru
Starptautisks projektu partneru tirdziņš no 1. līdz 12. klasei

Latvijas Nacionālais atbalsta dienests līdz 15. februārim aicina skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei, pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 22. februārī, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Serbijas, Horvātijas un Maltas. 

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš”
Laiks: 2023.gada 22. februāris plkst. 18:00 – 20:00 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: sākumsskolas, pamatskolas un vidusskolas skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Horvātijas, Serbijas, Maltas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Reģistrācija un plašāka informācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi