Izvēlne
29. marts, 2023

Starptautisks projektu partneru tirdziņš pamatskolu un vidusskolu pedagogiem

arrow left uz kalendāru
Starptautisks projektu partneru tirdziņš pamatskolu un vidusskolu pedagogiem

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests līdz 21. martam aicina pamatskolu un vidusskolu skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca no 5. līdz 12. klasei (11-19 gadi), pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 29. martā, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš pamatskolām un vidusskolām”
Laiks: 2023.gada 29. marts plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu un vidusskolu skolotāji no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Reģistrācija un plašāka informācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi