Izvēlne
26. aprīlis, 2018

Starptautisks seminārs skolotājiem, kuri strādā ar bērniem ar speciālām vajadzībām

arrow left uz kalendāru
Starptautisks seminārs skolotājiem, kuri strādā ar bērniem ar speciālām vajadzībām

Laiks: 2018.gada 26.aprīlis – 28.aprīlis
Vieta:  Bratislava, Slovākija
Mērķauditorija: Skolotāji, kas strādā speciālā mācību iestādē ar skolēniem ar īpašām vajadzīgām vecumā no 6 līdz 18 gadiem
Pieteikšanās termiņš: 2018.gada 4.marts (plkst 24:00)

Seminārā skolotāji mācīsies, kā darbā ar skolēniem ar īpašām vajadzībām integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Plašāka informācija un pieteikšanās

Foto: Pixabay.com by Nietjuh (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi