Izvēlne
23. maijs, 2024

Starptautisks seminārs “eTwinning & Well-Being in Schools” Maltā

arrow left uz kalendāru
Starptautisks seminārs “eTwinning & Well-Being in Schools” Maltā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu un sākumskolu pedagogus līdz 20.februārim pieteikties starptautiskam semināram “eTwinning & Well-Being in Schools” par projektu metodes ieviešanu mācību darbā. Seminārs norisināsies no 23.-26. maijam Maltā. Pretendentam nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, kā arī satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm, lai apmainītos ar projektu idejām. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Pēc semināra noslēguma dalībnieki izplānotos projektus īstenos savās izglītības iestādēs.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Plašāka informācija un reģistrācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi