Izvēlne
18. februāris, 2019

Starptautisks tiešsaistes kurss „eTwinning projektu organizēšana” (testa pieslēgšanās)

arrow left uz kalendāru
Starptautisks tiešsaistes kurss „eTwinning projektu organizēšana” (testa pieslēgšanās)

Laiks: 2019.gada 18.februāris plkst. 17:00 – 17:30
Vieta: Tiešsaistē (eTwinning Live platformā)
Mērķauditorija: Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem
Pieteikšanās: līdz šī gada 10.februārim

Kursa mērķis ir veicināt pedagogu prasmes kvalitatīvu un mācību saturam atbilstošu starptautisku sadarbības projektu veidošanai. Kurss ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2019.gada 10.februāris aizpildot tiešsaistes anketu.
Kursā ir divas tiešsaistes nodarbības, katra 120 minūtes gara, kā viens patstāvīgais darbs. Pirmajā tiešsaistes sanāksmē dalībnieki analizēs eTwinning projektu plānu piemērus, kā arī metodes, kas tiek plaši izmantotas veiksmīgos eTwinning projektos. Praktiskajā darbā dalībnieki analizēs savu mācību priekšmetu programmas un, diskutējot ar skolēniem, vienosies par projekta pedagoģisko mērķi. Otrajā tiešsaistes sanāksmē dalībnieki atradīs partnerus savam projektam un veidos projekta plānu, kā arī sniegs un saņems atgriezenisko saiti par paveikto.

Plašāka informācija un pieteikšanās

Foto: Pixabay.com by freephotocc (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi