Izvēlne
10. marts, 2021

Starptautisks tiešsaistes kurss par eTwinning projektu īstenošanu (1.nodarbība)

arrow left uz kalendāru
Starptautisks tiešsaistes kurss par eTwinning projektu īstenošanu (1.nodarbība)

Laiks: Norises laiks: 2021.gada 10.marts – 26.maijs (tiešsaistes nodarbības 10.martā, 17.martā, 28.aprīlī, 26.majā)
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji no Latvijas, Serbijas un Jordānijas ar interesi eTwinning projektu organizēšanā
Pieteikšanās: līdz 2021.gada 1.marta plkst 09:00
Maksimālais dalībnieku skaits no Latvijas: 10
Darbnīcu vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere

Tiešsaistes kursa saturs

Kursā paredzētas četras tiešsaistes nodarbības (90min katra) un praktiskais darbs – plānotā eTwinning projekta īstenošana. Pirmā nodarbība veltīta diskusijām par pašvadītu mācīšanos un sadarbību tiešsaistē – dažādu pieeju analizēšanai, ideju un resursu apkopošanai, kā arī medijpratības tēmas iepazīšanai. Nodarbības laikā dalībnieki izvēlēsies projekta ideju, kā arī atradīs projekta sadarbības partneri. Otrā nodarbība veltīta projekta idejas plānošanai soli pa solim ar kursu vadītāju atbalstu. Laikā no otrās līdz trešajai nodarbībai notiks eTwinning mācību projektu īstenošana. Trešajā nodarbībā dalībnieki prezentēs uzsāktos projektu un dalīsies pieredzē par paveikto. Līdz ceturtajai nodarbībai plānots īstenot atlikušās projekta aktivitātes, lai ceturtajā, kursa noslēdzošajā nodarbībā, izvērtēs un prezentēs projektu rezultātus.

Plašāka informācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi