Izvēlne
30. marts, 2022

Starptautisks tiešsaistes seminārs “Inclusive Early Childhood Education and Care”

arrow left uz kalendāru
Starptautisks tiešsaistes seminārs “Inclusive Early Childhood Education and Care”

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina piedalīties starptautiskā tiešsaistes seminārā par iekļaujošu izglītību pirmsskolās. Seminārs norisināsies 2022. gada 30., 31. marta un 1. aprīļa pēcpusdienās, tā laikā ar lekciju, meistarklašu un diskusiju palīdzību dalībniekiem būs iespējams pilnveidot savu izpratni par to, kas ir iekļaujoša izglītība pirmsskolā un kā to veicināt.

 Seminārs ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2022.gada 9. marts (plkst 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes. Ar izvēlētajiem dalībniekiem sazināsies personīgi.

Vispārīgi par pasākumu

Dalībnieki: 50 skolotāji no dažādām eTwinning dalībvalstīm
Tēma: “Inclusive Early Childhood Education and Care”
Laiks: 2022.gada 30. marts – 1. aprīlis plkst. 16:00-18:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: Seminārs notiek tiešsaistē
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrofons un videokamera
Darba valoda: angļu

 

Prasības pretendentiem un pasākuma programma. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi