Izvēlne
16. augusts, 2021

Tiešsaistes kontaktu veidošanas pasākums

arrow left uz kalendāru
Tiešsaistes kontaktu veidošanas pasākums

Jaunais mācību gads ir ideāls laiks, lai uzsāktu vai pabeigtu iepriekš saplānotos projektus. Turklāt, tagad visiem interesentiem būs iespēja saņemt papildus palīdzību savas ieceres realizēšanā! Šī gada 16. augustā tiek organizēts “eTwinning tiešsaistes kontaktu veidošanas pasākums” projektu plānošanai un partneru meklēšanai. Pasākumā piedalīsies arī skolotāji no Polijas un Serbijas un visiem dalībniekiem būs iespēja atrast partneri gan Latvijā, gan kādā no šīm valstīm.

Tiešsaistes pasākums veidots trīs līmeņos ar iespēju katram skolotājam pašam izvēlēties, cik lielā mērā iesaistīties. Tā mērķis ir radīt eTwinning projektu un palīdzēt atrast projekta partneri. Pēc pasākuma beigām ir paredzētas arī projektu grupu konsultācijas, lai personalizētā veidā sniegtu palīdzību projekta īstenošanā, un forums, kurā dalībniekiem būs iespēja dalīties savā pieredzē par izstrādātajiem projektiem.

Tēma: “eTwinning tiešsaistes kontaktu veidošanas pasākums”
Laiks: 2021. gada 16. augusts, plkst. 10:00 – 16:00

Pieteikšanās: Noslēgusies
Vieta: Tiešsaistē
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 10 dalībnieki no Latvijas
Nodarbības vada: eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

 

Vairāk par pasākumu un programma

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi