Izvēlne
31. janvāris, 2022

eTwinning pirmsskolas projektu tirdziņš tiešsaistē

arrow left uz kalendāru
eTwinning pirmsskolas projektu tirdziņš tiešsaistē

Laiks: 2022.gada 31.janvāris plkst. 18:00 – 20:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Pirmsskolas izglītības iestādēm veltītā mēneša noslēgumā aicinām skolotājus piedalīties tiešsaistes tirdziņā, kura laikā  būs iespējams atrast nacionālo projekta partnerus savām jaunā gada iecerēm. Aicinām piedalīties pedagogus gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Lai piedalītos, līdz 24.janvāra plkst.9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pirms tirdziņa sākuma nosūtīsim atgādinājuma e-pastu ar saiti uz Zoom konferenci. Aicinām pieteikties diviem pedagogiem no vienas izglītības iestādes, lai projekta īstenošanas laikā būtu papildu atbalsts.

Informācija par tirdziņu. 

Attēla autors un avots: Julia M Cameron, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi