Izvēlne
17. janvāris, 2024

Vebinārs “Bērna runas attīstība pirmsskolā”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Bērna runas attīstība pirmsskolā”

Šī vebināra laikā attīstības psiholoģijas doktore Guna Svence runās par pirmsskolas vecuma bērna runas attīstību, savstarpējās komunikācijas nozīmību. Vebināra dalībnieki varēs uzzināt, kā pirmsskolas vecuma bērna runu ietekmē saskare ar citām valodām un bērniem, kuri runā citās valodās. Papildus runāsim arī par to, kā saziņu ietekmē videokonfernces, un kāda nozīme ir skolotāju atbalstam, lai šīs starptautiskās tiešsaistes tikšanās noritētu veiksmīgi.

Plašāk par vebināru

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī eTwinning Latvija Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Bērna runas attīstība pirmsskolā”
Laiks:
2024. gada 17. janvāra plkst. 16:00 – 17:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Attēla autors un avots: Andrea Piacquadio, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi