Izvēlne
17. aprīlis, 2024

Vebinārs “Emocionālas inteliģences principi skolēna-skolotāja komunikācijā”

arrow left uz kalendāru

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadību, pedagoģijas studentus un citus interesentus šī gada 17. aprīlī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “Emocionālas inteliģences principi skolēna-skolotāja komunikācijā”. Vebinārā Limbažu Valsts ģimnāzijas sociālā pedagoģe un ESI/trenere Elīna Strazdiņa dalīsies ar praktiskiem piemēriem un metodēm, lai uzlabotu savstarpējo komunikāciju un justos droši skolās.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī eTwinning Latvija Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Emocionālas inteliģences principi skolēna-skolotāja komunikācijā”
Laiks:
 2024. gada 17. aprīļa plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi