Izvēlne
23. janvāris, 2024

Vebinārs “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”

Pēdējā laikā arvien vairāk tiek runāts, ka visā pasaulē krītas skolēnu lasītprasmes līmenis. Tā kā pirmsskolas ir vieta, kur daudziem bērniem sākas burtu apguve, šogad pirmsskolas mēneša ietvaros koncentrējamies uz valodas attīstību un lasītprasmi pirmsskolā. Šajā pirmsskolas pieredzes vebinārā trīs pirmsskolu pārstāves dalīsies pieredzē, stāstot par saviem projektiem un to, kā tie sekmējuši bērnu valodas attīstību un lasītprasmi:

  • Liene Zemīte (Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” vadītājas vietniece izglītības jomā) runās par projektu “Let’s take care of the birds” (dalībvalstis – Polija, Turcija, Rumānija, Latvija).
  • Ilze Veidmane (Jūrmalas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe) runās par projektu “Book, I and the world” (dalībvalstis – Somija Azerbaidžāna, Rumānija, Turcija, Horvātija, Itālija, Gruzija, Latvija).
  • Alla Ratnika (Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” metodiķe) runās par nacionālo projektu “Maizes Alfabēts” (projekta partneri no Nīca, Rēzekne, Jaungulbene, Salaspils).

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”
Laiks:
2024.gada 23.janvāris plkst. 17:00 – 18:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Reģistrācija un plašāka informācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi