Izvēlne
26. novembris, 2019

Vebinārs par praktiskām metodēm dažādos sākumskolas priekšmetos: ATCELTS

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par praktiskām metodēm dažādos sākumskolas priekšmetos: ATCELTS

Laiks: 2019.gada 26.novembra plkst. 18:00 – 19:00
Vieta:  tiešsaistē (Anymeeting platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam

Vebinārā eTwinning vēstniece un Bauskas sākumskolas skolotāja Līga Bajāre stāstīs, kā sākumskolā praktiski mācīt par apkārtējo vidi, naudu, tehnoloģiju jēgpilnu lietošanu un sadarbību. Līga stāstīs savu pieredzi sākumskolas stundu organizēšanā, kurās skolēni, praktiski darbojoties, nonāk pie sasniedzamā rezultāta. Līgas skolēni dažādus uzdevumu pildījuši apmeklējot veikalu, mācoties paši skaitīt naudu un analīzē čekus. Tāpat vebināra dalībnieki varēs uzzināt, kā Līga kopā ar saviem skolēniem klasē ikdienā rūpējas par apkārtējo vidi un kā veicas ar tehnoloģiju izmantošanu mācību stundās.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Foto: Pixabay.com by nattanan23 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi