Izvēlne
26. marts, 2020

Vebinārs par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

Laiks: 2020.gada 26.marta plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: izglītības konsultante Inga Pāvula

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Šajā sarunā ne par rīkiem un tehnoloģijām, bet par blaknēm- labām un ne tik labām, ko ienes attālināta mācīšanās. Runāsim par skatu punktiem un attieksmēm pret jauno situāciju, kas ilgtermiņā var mainīt to, kā mēs domājam par mācīšanos un mācīšanu. Runāsim, ka mainoties procesam, veidam “Kā” mācāmies un mācām, mainās arī attiecību, sadarbības, atgriezeniskā saites un atbalsta loma visos līmeņos no skolēna līdz skolas vadītājam.

Parunāsim arī par šī procesa emocionālo pusi, kur ņemt enerģiju un resursus, kā šajā pārmaiņās skolotājiem palikt vienotiem un savstarpēji atbalstošiem. Mēs varam pievērst uzmanību, ieteikt idejas risinājumiem un aicināt katru atsevišķi un visus kopā būt vērīgiem pret sevi un citiem, atceroties, ka jaunas lietas apgūstam visi ar darīšanu, mēģināšanu, kļūdīšanos, pārskatīšanu un atkal darīšanu.

Plašāka informācija

Foto: Pixabay.com by jarmoluk (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi