Izvēlne
26. marts, 2020

Vebinārs par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

Laiks: 2020.gada 26.marta plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: izglītības konsultante Inga Pāvula

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Šajā sarunā ne par rīkiem un tehnoloģijām, bet par blaknēm- labām un ne tik labām, ko ienes attālināta mācīšanās. Runāsim par skatu punktiem un attieksmēm pret jauno situāciju, kas ilgtermiņā var mainīt to, kā mēs domājam par mācīšanos un mācīšanu. Runāsim, ka mainoties procesam, veidam “Kā” mācāmies un mācām, mainās arī attiecību, sadarbības, atgriezeniskā saites un atbalsta loma visos līmeņos no skolēna līdz skolas vadītājam.

Parunāsim arī par šī procesa emocionālo pusi, kur ņemt enerģiju un resursus, kā šajā pārmaiņās skolotājiem palikt vienotiem un savstarpēji atbalstošiem. Mēs varam pievērst uzmanību, ieteikt idejas risinājumiem un aicināt katru atsevišķi un visus kopā būt vērīgiem pret sevi un citiem, atceroties, ka jaunas lietas apgūstam visi ar darīšanu, mēģināšanu, kļūdīšanos, pārskatīšanu un atkal darīšanu.

Plašāka informācija

Foto: Pixabay.com by jarmoluk (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt